Rreth Nesh

Rreth Nesh

I ndodhur përballë plazhit, Hotel Butrinti & SPA është një strukturë luksoze me 5 yje që përmban WiFi falas në të gjitha zonat, një pishinë të hapur, parkim të sigurt dhe një spa luksoze. Një dhomë masazhi dhe një qendër fitnesi moderne janë gjithashtu në dispozicion. Parku Ndërkombëtar i Butrintit është 15 deri në 20 minuta me makinë larg. Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit është 30 minuta me traget Të gjitha dhomat dhe suitat në Hotel Butrinti janë të dekoruara në një stil modern dhe elegantë.

- Shërbimet Tona -

Zbuloni Shërbimet Tona

Vlerësimet

Është në një vend të përsosur pikërisht në fund të esplanades. Ka pamje fantastike nga hoteli në detin Jon dhe Sarandë. Është një hotel shumë luksoz, me një pishinë të bukur dhe ambiente të këndshme bar-restoranti.

Dhomat ishin të pastra, shumë komode, dhe stafi ishte i mrekullueshëm. Ata shkuan vazhdimisht për të ndihmuar që qëndrimi ynë të jetë i këndshëm. Unë rekomandoj shumë këtë hotel për këdo që viziton qendrën e qytetit. Kam pasur një eksperiencë të mrekullueshme në Hotel Butrinti & SPA.

“Ishte shumë pastër .. vendndodhja ishte perfekte dhe stafi ishte i këndshëm”