Dhomat Tona- Përjetoni një botë komforti në dhomat tona të hotelit -

- Suite panoramike Ekzekutive me pamje Deti nga Ballkoni

Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

Të vendosura në katin e fundit, Suitat tona Panoramike Ekzekutive me një dhomë gjumi dhe pamje nga deti janë të jashtëzakonshme për të pritur dy të rritur. Me pamje nga deti magjepsës Jon dhe plazhi si dhe nga gjiri panoramik i Sarandës. Ballkoni i gjerë privat ofron pamje spektakolare në të gjithë detin Jon Suita (gjithsej 40 metra katrorë) përbëhet nga një dhomë gjumi me një krevat king size dhe një zonë ndenjëse elegante. Ofrohen të gjitha komoditetet moderne që do të prisnit nga akomodimi i klasit të lartë. Shijoni pamjet, si dhe modernitetin dhe elegancën e spikatur të Suitës Panoramic Executive.

Rezervoni

- Suitë luksoze, me pamje nga deti

Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

Luksoze, moderne dhe elegante, këto suita përfshijnë një dhomë ndenjeje dhe një dhomë gjumi të përshtatshme për t'ju çlodhur me një pamje të mrekullueshme nga deti Jon. Një makineri kafeje Nespresso, kolltuqe të rehatshme dhe një krevat king size… vendi ideal për pushime perfekte.

Rezervoni

- Executive Blue Suite Pamje nga Deti

Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

Suita jonë Executive Blue me një dhomë gjumi dhe pamje nga deti gjendet në katin e fundit, lehtësisht i aksesueshëm nëpërmjet ashensorit.Suita ka pamje të pakrahasueshme te detit Jon, pishinës dhe plazhit, si dhe vijës bregdetare nga larg. Mysafirët tanë të çmuar janë të mirëpritur të shijojnë pamje të tilla në tarracën e tyre private me mobilje të rehatshme, që përbëjnë peizazhin e përsosur për relaksim të plotë. Executive Blue Suite strehon deri në tre individë në 60 metra katrorë. Dhoma e gjumit përmban një krevat king size me rehati të shkëlqyer dhe ka edhe dhomën e ndenjes gjithashtu. Banjo me dush ofron komoditet të madh, si dhe të gjitha lehtësitë dhe komoditetet moderne duke shtuar kënaqësinë absolute të mysafirëve tanë. Shijoni vendndodhjen e privilegjuar, pamjet e mrekullueshme dhe estetikën unike të Executive Blue Suite.


Rezervoni

- Junior Suite, Pamje nga qyteti pa ballkon

Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

Luksoze, moderne dhe elegante, këto suita përfshijnë një dhomë ndenjeje dhe një dhomë gjumi të përshtatshme për t'ju çlodhur me pamje nga qyteti. Një makineri kafeje Nespresso, kolltuqe të rehatshme dhe një krevat king size… vendi ideal për pushime perfekte.

Rezervoni

- Dhomë luksoze panoramike me pamje nga deti

Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

E vendosur në katin e fundit, dhoma jonë panoramike luksoze me një dhomë gjumi dhe pamje nga deti është e jashtëzakonshme për të pritur dy të rritur. Me pamje nga deti magjepsës Jon, nga pishina dhe plazhi, si dhe nga gjiri panoramik i Sarandës. Suita (gjithsej 40 metra katrorë) përbëhet nga një dhomë gjumi me një krevat king size dhe një zonë ndenjëse elegante.Ofrohen të gjitha komoditetet moderne që do të prisnit nga akomodimi i klasit të lartë. Shijoni pamjet, si dhe modernitetin dhe elegancën e spikatur të dhomës Panoramic Deluxe.


Rezervoni

- Dhomë luksoze dyshe, me pamje nga deti

Tv   WiFi   Kondicioner   Tualet Privat

Dhomë luksoze dyshe ofron një pamje të mrekullueshme të detit. Dhomat standarde kombinojnë komoditetin me stilin modern. Çdo dhomë ju jep relaksimin që kërkoni.

Rezervoni

- Suite Dyshe me pamje nga qyteti

Tv   WiFi   Air conditioning   Ensuite Bathroom

E vendosur në katin e fundit, suita jonë Dyshe me pamje nga qyteti me një dhomë gjumi dhe pamje nga qyteti i Sarandës janë të jashtëzakonshme për të pritur dy të rritur. Suita (gjithsej 40 metra katrorë) përbëhet nga një dhomë gjumi me një krevat king size dhe një zonë ndenjëse elegante. Me një shëtitje në dollap, banjë dhe WC, ofron të gjitha komoditetet moderne që do të prisnit nga akomodimi i klasit të lartë. Shijoni pamjet, si dhe modernitetin dhe elegancën e dalluar të Suite Double City View.


Rezervoni

- Dhomë Dyshe Me Pamje Nga Deti, Jo Ballkon

Tv   WiFi   Air conditioning   Ensuite Bathroom

Kjo dhomë dyshe përfshin një tualet privat me një dush, një tharëse flokësh dhe pantofla. Kjo dhomë twin ka ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshme nga tingujt, televizor me ekran të sheshtë, si dhe verë/shampanjë për mysafirët. Dhoma ofron 2 krevata.

Rezervoni

Vendi më i mirë për të qëndruar. Rezervoni tani!