Vendi ku ëndërrat tuaja bëhen realitet!

Më shumë

Përjetoni një eksperiencë luksoze!

Më shumë

Gjithmonë në shërbimin tuaj!

Më shumë

Relaksohohuni dhe shijoni pushimet tuaja.

Më shumë

Relaksohuni në Resortin Tonë

Hotel Butrinti & Spa Ky Hotel luksoz ështe i pozicionuar në Qendër të Sarandës . Hoteli me 5 yje ndodhet vetëm disa metra larg vijës bregdetare të detit Jon.

Hoteli ka ne vetvete 87 dhoma luksoze, duke perfshire 54 Dhoma Deluxe standarte, 9 Suita Superiore, 6 Suita Deluxe dhe 18 Suita Junior Kushdo mund të mbërrijë në Hotel shumë lehtë duke fluturuar për në Aeroportin Ndërkombetar të Tiranës ose duke udhëtuar me traget nga Ishulli i Korfuzit për Sarandë. Të gjitha dhomat dhe suitat në Hotel Butrinti janë të dekoruara në stilin modern me një elegancë te vecantë.


Dhomat & Suitat

Suitë panoramike Ekzekutive me Ballkon me pamje nga Deti

Të vendosura në katin e fundit, Suitat tona Panoramike Ekzekutive me një dhomë gjumi dhe pamje nga deti janë të jashtëzakonshme për të pritur dy të rritur. Me pamje nga deti magjepsës Jon dhe plazhi si dhe nga gjiri panoramik i Sarandës.

Rezervoni

Suitë luksoze, me pamje nga deti

Luksoze, moderne dhe elegante, kjo suitë përfshinë një dhomë ndenjeje dhe një dhomë gjumi të përshtatshme për t'ju çlodhur me një pamje të mrekullueshme nga deti Jon.

Rezervoni

Executive Blue Suite Pamje nga Deti

Suita jonë Executive Blue me një dhomë gjumi dhe pamje nga deti gjendet në katin e fundit, lehtësisht i aksesueshëm nëpërmjet ashensorit. Ai mburret me pamje të pakrahasueshme ndaj detit Jon, pishinës dhe plazhit, si dhe vijës bregdetare nga larg.

Rezervoni

Junior Suite, Pamje nga qyteti pa ballkon

Luksoze, moderne dhe elegante, këto suita përfshijnë një dhomë ndenjeje dhe një dhomë gjumi të përshtatshme për t'ju çlodhur me pamje nga qyteti.

Rezervoni

Dhomë luksoze panoramike me pamje nga deti

E vendosur në katin e fundit, dhoma jonë panoramike luksoze me një dhomë gjumi dhe pamje nga deti është e jashtëzakonshme për të pritur dy të rritur. Me pamje nga deti magjepsës Jon, nga pishina dhe plazhi, si dhe nga gjiri panoramik i Sarandës.

Rezervoni

Dhomë luksoze dyshe, me pamje nga deti

Kthehuni në një strehë të rehatshme që ofron një pamje të mrekullueshme të detit. Dhomat standarde kombinojnë komoditetin me stilin modern. Çdo dhomë ju jep relaksimin që kërkoni.

Rezervoni

Suitë Dyshe me pamje nga qyteti

Kthehuni në një strehë të rehatshme që ofron një pamje të mrekullueshme të detit. Dhomat standarde kombinojnë komoditetin me stilin modern. Çdo dhomë ju jep relaksimin që kërkoni.

Book Now

Dhomë dyshe me pamje nga deti, jo ballkon

Kjo dhomë dyshe përfshin një tualet privat me një dush, një tharëse flokësh dhe pantofla. Kjo dhomë twin ka ajër të kondicionuar, mure të papërshkueshme nga tingujt, televizor me ekran të sheshtë, si dhe verë/shampanjë për mysafirët. Dhoma ofron 2 krevata.

Book Now
- HOTEL LUKSOZ & RESORTI ME I MIRE -

Zbuloni Ambjentet Tona

Relaksohuni në SPA tonë me shërbim të plotë, ku mund të shijoni masazhe, trajtime trupi dhe trajtime të fytyrës. Ju mund të përfitoni nga lehtësitë rekreative si një klub shëndetësor, një pishinë të hapur dhe një sauna. Ky hotel gjithashtu ofron parkim falas, akses në internet pa tel, shërbime portiere dhe park lojërash për fëmijë.

87

Dhoma

50

Stafi

+ 10000

Klientë


Zbuloni të gjitha ambjentet
- Ushqim Special -

Restoranti

Shijoni një vakt në një nga restorantet e hotelit, të cilat përfshijnë një restorant, një zonë tarrace me pamje nga deti dhe piceri. Relaksohuni me një pije freskuese dhe kokteje nga një Bar pranë pishinës ose Lobby Bar. Mëngjeset kontinentale janë në dispozicion çdo ditë falas.

Restoranti Na kontaktoni
- Shërbimet Tona -

Zbuloni Shërbimet Tona

Vlerësimet

Është në një vend të përsosur pikërisht në fund të esplanades. Ka pamje fantastike nga hoteli në detin Jon dhe Sarandë. Është një hotel shumë luksoz, me një pishinë të bukur dhe ambiente të këndshme bar-restoranti.

Dhomat ishin të pastra, shumë komode, dhe stafi ishte i mrekullueshëm. Ata shkuan vazhdimisht për të ndihmuar që qëndrimi ynë të jetë i këndshëm. Unë rekomandoj shumë këtë hotel për këdo që viziton qendrën e qytetit. Kam pasur një eksperiencë të mrekullueshme në Hotel Butrinti & SPA.

“Ishte shumë pastër .. vendndodhja ishte perfekte dhe stafi ishte i këndshëm”